در پنجمین نشست شورای راهبردی جهش سازمانی و بررسی عملکرد ، سرعت ب' /> در پنجمین نشست شورای راهبردی جهش سازمانی و بررسی عملکرد ، سرعت ب" /> در پنجمین نشست شورای راهبردی جهش سازمانی و بررسی عملکرد ، سرعت ب" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سرعت بخشیدن به اقدامات منابع طبیعی با محوریت جهش تولید
بازدید : 51 4 تير 1399 ساعت 9:30 شماره :74161

سرعت بخشیدن به اقدامات منابع طبیعی با محوریت جهش تولید
در پنجمین نشست شورای راهبردی جهش سازمانی و بررسی عملکرد ، سرعت بخشیدن به فعالیتها و اقدامات منابع طبیعی  با محوریت جهش تولید مورد تاکید قرار گرفت .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور ، با توجه به نامگذاری سال 99 بعنوان سال جهش تولید  توسط مقام معظم رهبری وابلاغ  سیاست های سال به عنوان خط و مشی حرکت در سال جاری ، مسعود منصور رئیس سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور برنامه ها و تکالیف قانونی منابع طبیعی را در قالب 9 طرح محوری با نام طرح 9 در 99 در سال جاری و با موضوع جهش سازمانی در دستور کار ستاد و ادارات کل منابع طبیعی استان ها قرار داد .

منصور افزود : وزیر جهاد کشاورزی در تشریح برنامه ها و سیاست های وزارت جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی به پنج مورد از پروژه های اصلی و محوری سازمان جنگلها اشاره کرده که نقش اساسی در سال جهش تولید دارند .

در این نشست مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان به همراه  معاونین اداره کل ، عملکرد منابع طبیعی استان را در بخش کاداستر اراضی ، جنگلکاری و مدیریت پارک های جنگلی و ذخیره گاهی و همچنین توسعه زراعت چوب و اخذ بهره مالکانه دولت را تشریح نمودند .

نشست شورای راهبردی جهش سازمانی هر دو هفته یکبار تشکیل می گردد و مدیران منابع طبیعی استان ها میزان فعالیت ها و عملکرد استانی را گزارش می نمایند .

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :