در دیدار دکتر مسعود منص" /> در دیدار دکتر مسعود منص" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رؤسای سازمان جنگل‌ها و سازمان محیط زیست بر تقویت تعاملات در راستای توسعه پایدار تأکید کردند.
بازدید : 81 23 مهر 1400 ساعت 13:35 شماره :89809

رؤسای سازمان جنگل‌ها و سازمان محیط زیست بر تقویت تعاملات در راستای توسعه پایدار تأکید کردند.

در دیدار دکتر مسعود منصور رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و دکتر علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بر تقویت تعامالات و هم‌افزایی در راستای توسعه پایدار تأکید شد.

در دیدار دکتر مسعود منصور رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و دکتر علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بر تقویت تعامالات و هم‌افزایی در راستای توسعه پایدار تأکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، دکتر مسعود منصور در این دیدار با مهم بر شمردن مأموریت‌های سازمان حفاظت محیطزیست گفت: با توجه به تخصص و تجربه جنابعالی وهمچنین حمایت‌هایی که دولت محترم از این حوزه خواهد کرد ان شاالله شاهد رونق و پیشرفت خوبی در اجرای مأموریت‌های سازمان حفاظت محیط زیست خواهیم بود.

دکتر مسعود منصور افزود: اعتقاد دارم دو مجموعه سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها مانند دو بال توسعه پایدار هستند و امیدوارم در این دوره جدید تعامل و هم افزایی دو سازمان بیشتر و قوی تر باشد به نحویکه مسیر توسعه کشور را در مسیر توسعه پایدار قرار دهیم.

دکتر علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوسازمان گفت: ما پیکره واحدی هستیم و باید با در نظر گرفتن نقش حاکمیت و نقش مردم، به دنبال حفاظت مؤثر از منابع طبیعی کشور باشیم.

در این نشست که تعدادی از مدیران سازمان جنگل‌ها نیز حضور داشتند، تندیس بلوط به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعطاء شد.

گفتنی است دکتر علی سلاجقه سابقه ریاست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور را در کارنامه اجرایی خود دارد.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اینفوگراف