پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)
بازدید : 77 1 آبان 1400 ساعت 22:0 شماره :90072

پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان مهدی رجبی زاده مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان در پیامی فرا رسیدن17 ربیع الاول، میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.در این پیام آمده است:

«اللهم صل علی محمد و آل محمد»

پیامبر اکرم(ص) فخر آسمان و زمین و پیام آور رحمت و وحدت در بین مسلمانان است و در سراسر عمر پر برکتشان نوید دهنده برادری و دوستی در جامعه اسلامی بودند.

پیامبر عظیم الشان اسلام در عصر تاریکی و جهالت آن روز جامعه، متعالی ترین دستورات را برای جامعه بشری به ارمغان آورد و امروز مسلمانان می بایست با بکارگیری این دستورات و پیروی دقیق از فرامین و سیره آن رسول گرامی (ص) جامعه اسلامی را به قلل رفیع افتخار و عزت نائل سازند. نامگذاری ۱۲ الی ۱۷ ربیع الاول به نام هفته وحدت که برخواسته از اندیشه بلند و تفکر آزاداندیشی و وحدت آفرین حضرت امام (ره) است تجلی اتحاد و وحدت دشمن شکن امت اسلام در برابر استکبار و در حقیقت خنثی کننده توطئه های نفاق افکنانه آنان است. در این هفته است که روح اخوت اسلامی درپیکره اجتماع، بیش از پیش زنده می شود.

اینجانب 17 ربیع الاول میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) را به پیشگاه امـام عصر حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) و رهروان صدیق ایشان تبریک عرض می‌نمایم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اینفوگراف