پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با آئین دادرسی کیفری
بازدید : 97 10 دی 1400 ساعت 9:1 شماره :92432

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با آئین دادرسی کیفری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان :در راستای تاکیدات معاون وزیر و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور مبنی بر آشنایی مدیران و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستان‌ها با موضوعات مختلف منابع‌طبیعی بویژه مبانی حقوق در منابع طبیعی و باهدف حفظ و صیانت از منابع ملی کارگاه آموزشی آشنایی با آئین دادرسی کیفری برگزار شد.

مهدی رجبی زاده مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  در این باره گفت: دادخواست، شکواییه و لایحه نویسی از جمله متون مهم و کاربردی در بخش حقوقی محسوب می‌شود که کارشناسان حقوقی برای ارتقاء سطح کاری باید آن را فرا بگیرند.

وی برگزاری این کارگاه را امری لازم برای کارشناسان حقوقی دانست و خاطر نشان کرد: برپایی کارگاه آموزشی به منظور افزایش توان علمی و مهارت انسانی  کارشناسان حقوقی انجام می‌شود.و با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی اداره آموزش ، ترویج ومشارکتهای مردمی اداره کل با هدف  توان افزایی و بروز رسانی دانش کارشناسان ستادی و شهرستان دوره آموزشی فوق برگزار گردید . 

 

 مهدی محمد میرزاییان رییس اداره آموزش ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان افزود  دراین دوره که با رویکرد آموزش مباحث جدید و استفاده از سامانه های قوه قضائیه برگزار گردیده  به تشریح فرایند چگونگی استفاده از سامانه ثنا پرداخته شده است.

لازم به ذکر است در این دوره آموزشی دو روزه به سوالات و ابهامات ناشی از قوانین جاری توسط  مدرس دوره پاسخ داده شد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اینفوگراف