پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معرفی مسئولین
معرفی مسئولین

/UploadedFiles/XFiles/kerman/film/معرفی مسئولین.pdf

ساختار تشکیلات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان    

                   حوزه مدیر کل

                                                 

مهدی رجبی زاده (مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان)

محمد عبادی ( مدیر دفتر مدیر کل) 

حجه الاسلام سید محمد حسین موسوی (مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل)

حمید رضا صالحی(مسئول روابط عمومی)

سرهنگ رحیم پور (فرمانده یگان حفاظت)

اصغر عربی (جانشین یگان حفاظت) 

مجید عرب (رئیس اداره مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات)

شهرام قائم مقامیان (رئیس اداره حراست)

حسین شجاعی (رئیس اداره حقوقی)

مهدی محمدمیرزائیان(رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکتهای مردمی )

مجید نظری (رئیس اداره مهندسی و مطالعات)

        معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع

 مسعود حبیبی (معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع) 

نجمیه دهقان بذر افشان ( رئیس امور مالی) 

محمدجوادلشکری (رئیس اداره امور اداری، رفاه و پشتیبانی) 

پیمان صادقی ( رئیس اداره برنامه ریزی، بودجه و هماهنگی طرحها) 

عباس پناهنده (رئیس اداره فناوری اطلاعات و تحول اداری)

فرهاد برجسته (رئیس امور قرار دادها)

                          معاونت فنی

علی قادری (سرپرست معاونت فنی)

رحمت الله باقری(رئیس اداره جنگل)

هادی عسکرنژاد (رئیس اداره مرتع)

عباس درخشانی (رئیس اداره بیابان)

خانم سارا شفیعی( رئیس اداره بهره برداری)

محمدعلی رشیدی(رئیس ماده 3) 

            معاونت حفاظت و امور اراضی

علیرضا ابوالحسنی  (معاون حفاظت و امور اراضی)

( رئیس اداره ممیزی و حد نگاری اراضی)

رسول کامران (رئیس اداره استعداد یابی و بهره برداری منابع طبیعی)

نسرین فرامرزپور (رئیس اداره حفاظت و حمایت منابع طبیعی) 

                    معاونت آبخیزداری

حسین شجاعی ( معاون آبخیزداری)

موسی پوتاری (رئیس اداره آبخیزداری و حفاظت خاک)

 محمد رحیمی مقدم ( رئیس اداره کنترل سیلاب و آبخوانداری)

ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستانهای تابعه

(رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان) 

 رضا مصلح (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهبنان)

احمد سلاجقه (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارزوئیه)

علی هادوی ( رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان انار)

فریبرز امام بخش (رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بافت) 

رضا زمانی ( رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسیر)

عطای پوطاری ( رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بم) 

مرتضی منظری توکلی (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رابر)

محمد جوکار (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان راور)

جلال حسن شاهی ( رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان)

عبدالمجیدامیرزاده(رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ریگان)

علی میرزایی (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زرند)

مهران میرشاهی (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیرجان)

محمد مومنی (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شهربابک)

مهدی نازلی (رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فهرج)

مهدی دهقان ( رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نرماشیر) 

 
چاپ | ارسال به ديگران  | 
اینفوگراف